OKUL AÇILIŞ SEMİNERLERİ
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/4-5746.jpeg)
28 Ağustos itibari ile 12.sınıf öğrencilerimizle başladığımız YKS hazırlık sürecinde Mavigün Koleji olarak uyguladığımız ve son derece başarılı olduğumuz programın detaylarını öğrencilerimize ve velilerimize tanıttığımız seminerimizi gerçekleştirdik.
Diğer Haberler
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/sozluk/5-4072.jpeg)
DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
İlimiz genelinde MEB tarafından düzenlenen "Dilimizin Zenginlikleri" adlı proje kapsamında " Sözlük Özgürlüktür." sloganıyla okulumuzda edebiyat zümresi çeşitli etkinlikler düzenledi. Pano, kelime bu...
Devamı Oku![BRANŞ DENEMELERİMİZ BAŞLIYOR](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/whatsapp-image-2024-03-14-at-11-47-22-2678.jpeg)
![ÖĞRENCİLERİMİZ ILGAZ'DA](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/ilgaz/5-1552.jpeg)