MAVİGÜN'DE YAPAY ZEKA DESTEKLİ DİJİTAL EĞİTİM
Anasayfa> Haberler> MAVİGÜN'DE YAPAY ZEKA DESTEKLİ DİJİTAL EĞİTİM
Etkinlik Takvimine Dön

MAVİGÜN’DE YAPAY ZEKÂ DESTEKLİ DİJİTAL EĞİTİM

DijiDemi

 

      Ülkemizdeki milli ve manevi değerlerinin eğitiminde öncü kurumlardan biri olan okulumuz, yapay zekâ teknolojisi DijiDemi ile eğitime yeni bir boyut katıyor.

      DijiDemi ile kişiye özel ödev testlere, branş denemelerine, konu anlatımlı videolara, online ya da yüz yüze denemelere, geniş soru havuzuna istenilen her zaman her yerde ulaşılabilecektir.

         En seçkin yayınevlerinin hazırladığı 550.000 adet nitelikli soru havuzu; öğretmenlerimizin ödevlendirmeleriyle öğrencilerimize ulaşacak, yapılamayan soruların çözümleri ve videolu konu anlatımları pratik bir şekilde öğrencilerin hizmetine sunulacaktır. Yapay zekâ DijiDemi bununla da yetinmeyip testlerde yapılamayan soruların benzerlerini soru havuzundan seçip öğrenmenin pekişmesi için bir kez daha öğrencilerimize yönlendirecek. Bu sayede öğrencilerin ders ve konu bazlı gelişimleri ayrıntılı bir şekilde takip edilebilecektir.

         Yapılacak tüm bu çalışmalarla ve dijital koçluk anlayışıyla Ölçme Değerlendirme Birimimiz tarafından koordine edilerek öğrencilerimizin maksimum akademik başarı elde etmesi hedeflenmektedir.


Diğer Haberler
YKS GURUR TABLOMUZ

YKS GURUR TABLOMUZ

Devamı Oku
MAVİGÜN SANAL KÜTÜPHANE

MAVİGÜN SANAL KÜTÜPHANE

Ayna nöronlar etkisi ile evde kütüphandeymiş gibi ders çalışma programı yapıyoruz.  
Devamı Oku
ÇEVRİMİÇİ EĞLENEREK YARIŞIYORUZ

ÇEVRİMİÇİ EĞLENEREK YARIŞIYORUZ

Derslerin yorgunluğunun ve karantinanın psikolojisinin etkilerini hafifletmek için yaptığımız sosyal faaliyetlere bu hafta bilgi kültür yarışması ile devam ettik.Yarışmamızı adobe connect ve kahoot uy...
Devamı Oku

YUKARI