MAVİGÜN FEN VE ANADOLU LİSESİ 17. DÖNEM MEZUNLARI
Anasayfa> Haberler> MAVİGÜN FEN VE ANADOLU LİSESİ 17. DÖNEM MEZUNLARI
Etkinlik Takvimine Dön

2 Haziran akşamı düzenlediğimiz programımızla 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı Mavigün Fen ve Anadolu Lisesinden elli dokuz öğrencimizi mezun ederek hayata yeni bir adım atmalarına vesile olduk.

Programımızın açılış konuşmasını yapan Genel Müdürümüz Sayın Şahin Karataş, Mavigün Eğitim Kurumunun başarılarından bahsederek velilerimizin neden Mavigün’ü tercih ettiklerini bir kez daha hatırlattı. Lise Okul Müdürümüz Sayın Mehmet Uzunçam’ın öğrencilerimize girecek oldukları TYT-AYT sınavında başarılar dileğiyle açılış konuşmaları bitti.

Programımız “Yedi Bölge Yedi Türkü” temasıyla Müzik Öğretmenimiz Gülhan Çakmak Yıldırım              öncülüğünde hazırlanan  Mavigün korosunun eşsiz seslendirmesiyle hem öğrencilerimizden hem de misafirlerimizden büyük beğeni kazandı.

Ardından 2011-2012 yılı mezun öğrencilerimizden Hakime Aycan Tatar’ın Mavigün’de öğrenci olmanın hayatta nasıl başarılar kazandıracağı üzerine konuşmasıyla devam etti.

Ardından programımız bu başarılarda çok büyük katkıları olan öğretmenlerimiz arasında Mavigün’de on  ve on beşinci yılını tamamlayan Geometri Öğretmenimiz Hakan Kuter , Rehber Öğretmenimiz Filiz Değirmencioğlu ve Tarih Öğretmenimiz Aynil Erdoğan’a Genel Müdürümüz Şahin Karataş Plaketlerini takdim etti.

Mezuniyet programız  misafirlerimizin büyük bir merakla beklediği okul derecelerinin açıklanmasıyla  devam etti. Mavigün Fen Lisesi okul birincimiz NEHİR YILMAZ ve  ardından Anadolu Lisesi Birincimiz MUHAMMET FURKAN AKYÜZ’ün yaş kütüğüne isimlerini altın harflerle kazımasının ardından yaptıkları konuşmalarla hem ailelerini hem de öğretmenlerini gururlandırdılar. Mezun öğrencilerimizin her birine öğrenci koçlarımızın  takdim ettiği plaketlerin ardından programımız büyük bir coşkuyla son buldu.Mavigün ailesi olarak tüm 2023 mezunlarımıza hayatlarında başarılar diliyoruz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
OKUL AÇILIŞ SEMİNERLERİ

OKUL AÇILIŞ SEMİNERLERİ

28 Ağustos itibari ile 12.sınıf öğrencilerimizle başladığımız YKS hazırlık sürecinde Mavigün Koleji olarak uyguladığımız ve son derece başarılı olduğumuz programın detaylarını öğrencilerimize ve velil...
Devamı Oku
2007 - 2023 YKS GURUR TABLOMUZ

2007 - 2023 YKS GURUR TABLOMUZ

Devamı Oku
ELVEDA DEĞİL MERHABA RUMELİ

ELVEDA DEĞİL MERHABA RUMELİ

18 Mayıs günü Yunanistan’ın sahil kentlerinden biri olan Kavala’yı gezmekle başlayan turumuz Atamızın doğduğu Selanik ile devam etti. Sonrasında UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Makedony...
Devamı Oku

YUKARI