KARATE FEDERASYONU BİRLİK ZAMANI TURNUVASI İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/karate/1-6913.jpeg)
Karate Federasyonu Birlik Zamanı Turnuvası İstanbul üçüncüsü öğrencimiz Sümeyye Kavak olmuştur. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Fotoğraflar
![KARATE FEDERASYONU BİRLİK ZAMANI TURNUVASI İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/karate/1-1946.jpeg)
![KARATE FEDERASYONU BİRLİK ZAMANI TURNUVASI İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/karate/2-6210.jpeg)
![KARATE FEDERASYONU BİRLİK ZAMANI TURNUVASI İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/karate/3-9917.jpeg)
Diğer Haberler
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/sozluk/5-4072.jpeg)
DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
İlimiz genelinde MEB tarafından düzenlenen "Dilimizin Zenginlikleri" adlı proje kapsamında " Sözlük Özgürlüktür." sloganıyla okulumuzda edebiyat zümresi çeşitli etkinlikler düzenledi. Pano, kelime bu...
Devamı Oku![BRANŞ DENEMELERİMİZ BAŞLIYOR](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/whatsapp-image-2024-03-14-at-11-47-22-2678.jpeg)
![ÖĞRENCİLERİMİZ ILGAZ'DA](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/ilgaz/5-1552.jpeg)