GAZİOSMANPAŞA KAYMAKAMIMIZ MAVİGÜN’Ü ZİYARET ETTİ
Anasayfa> Haberler> GAZİOSMANPAŞA KAYMAKAMIMIZ MAVİGÜN’Ü ZİYARET ETTİ
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa Kaymakamımız Sayın Oktay ÇAĞATAY ve Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bekir Servet BAKIRCI Mavigün Eğitim Kurumlarımıza nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

İnsanlığa Hizmet Vakfı Kurucusu Prof. Dr. Hikmet ÖZDEMİR Hocamızın ağırladığı konuklarımızla yapılan kahvaltının ardından Kaymakamımız, Özel Mavigün Anadolu / Fen Lisemizin 11. ve 12. sınıf öğrencilerine Kültür Merkezimizde hitap etmiştir. Kaymakamımızın öğrencilerimize ufuk açıcı veciz konuşmasının ardından günün anısına kendisine ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze hediyeleri Vakıf Kurucumuz tarafından takdim edilmiştir.

Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz daha sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çektirmişlerdir.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
ÇANAKKALE ZAFERİ

ÇANAKKALE ZAFERİ

18 Mart Çanakkale zaferi haftası etkinlikleri kapsamında İ.B.B orkestralar müdürlüğü Türk Halk Müziği topluluğu okulumuzda konser verdi.
Devamı Oku
SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE HIZLI OKUMA SEMİNERİ

SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE HIZLI OKUMA SEMİNERİ

Yazar Çetin Deniz hocamız 12.sınıf öğrencilerimize Hızlı Okuma Eğitimi semineri verdi. 
Devamı Oku
MÜFTÜLÜKTEN OKULUMUZA ÖDÜL

MÜFTÜLÜKTEN OKULUMUZA ÖDÜL

GAZİOSMANPAŞA Müftülüğü tarafından düzenlenen Çanakkale Şehitleri şiirini ezbere okuma yarışmasına katılan 9 A sınıfında Elif Şura Gündoğdu ve 10 B sınıfından Sümeyye Cürgül adlı öğrencilerimiz göster...
Devamı Oku

YUKARI