DENEYYAP ATÖLYELERİ BAŞARISI
Anasayfa> Haberler> DENEYYAP ATÖLYELERİ BAŞARISI
Etkinlik Takvimine Dön

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı gibi dört önemli kurum arasında gerçekleştirilen işbirliği ile “Deneyap Türkiye Atölyesi” hayata geçirilmiştir. Geleceğin bilim insanları, araştırmacıları ve girişimcilerinin yetiştirilmesinin hedeflendiği bu atölyelere Mavigün Koleji öğrencileri Zeynep Öykü ERDAL, Kerem Zahid ÖZYILMAZ, Emre Kaan PİRİM ve Salim Atakan ATILGAN asil olarak katılmaya hak kazanmıştır.

Deneyap Türkiye’nin temel amacı, ülkemizin kalkınması için olmazsa olmaz görülen Milli Teknoloji hamlesinin itici gücünü oluşturacak, teknoloji üretme yetkinliği yüksek genç bireyler yetiştirmektir. Deneyap Türkiye bu alanda ilgisi ve yeteneği olan gençleri destekleyecektir.

Mavigün Koleji olarak biz de bu projede asil katılım hakkı kazanan öğrencilerimizi ve onların yetişmesinde emeği olan öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.


Diğer Haberler
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI

  Çanakkale; bir şehir adı değil bir ruhun, inancın, imanın, direncin vücut bulduğu kutlu bir mücadele azmi.Çanakkale; Afrika’dan Asya’ya, Anadolu’dan Balkanlara tüm İslam aleminin tek dişli canava...
Devamı Oku
ALAN SEÇİMİ VELİ BİLGİLENDİRMESİ

ALAN SEÇİMİ VELİ BİLGİLENDİRMESİ

10. Sınıf öğrencilerimizin hayatlarının dönüm noktalarından biri olan alan seçimi için velilerimize bilgilendirme toplantısı yapıldı. Velilerimize alanlar, bu alan seçiminin meslek seçimine olan katkı...
Devamı Oku
KARATE FEDERASYONU BİRLİK ZAMANI TURNUVASI İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ

KARATE FEDERASYONU BİRLİK ZAMANI TURNUVASI İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ

Karate Federasyonu Birlik Zamanı Turnuvası İstanbul üçüncüsü öğrencimiz Sümeyye Kavak olmuştur. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Devamı Oku

YUKARI