![](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/canakkale/3-9474.jpeg)
Çanakkale; bir şehir adı değil bir ruhun, inancın, imanın, direncin vücut bulduğu kutlu bir mücadele azmi.Çanakkale; Afrika’dan Asya’ya, Anadolu’dan Balkanlara tüm İslam aleminin tek dişli canavar emperyalizme karşı şanlı direnişinin, destansı mücadelesinin tarihe altın harflerle yazıldığı yer…
Bu duygularımızı öğrencilerimize yaşatmak için düzenlediğimiz “ Çanakkale Şehitlerini Anma” programımızda şehitlerimizi öğrencilerimizin seslendirdiği birbirinden anlamlı vatan, Çanakkale , bayrak konulu şiirlerle yad ettik. Sonrasında Mavigün Müzik Korosu’nun seslendirdiği şarkı ve türkülerle de şehitlerimizi bir kez daha andık. Tümşehitlerimize rahmet diliyor, programımıza katılan öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
![ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/canakkale/1-2102.jpeg)
![ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/canakkale/2-7274.jpeg)
![ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI](/Dosyalar/CKfinder/images/2023haber/canakkale/3-1784.jpeg)
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/sozluk/5-4072.jpeg)
DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
İlimiz genelinde MEB tarafından düzenlenen "Dilimizin Zenginlikleri" adlı proje kapsamında " Sözlük Özgürlüktür." sloganıyla okulumuzda edebiyat zümresi çeşitli etkinlikler düzenledi. Pano, kelime bu...
Devamı Oku![BRANŞ DENEMELERİMİZ BAŞLIYOR](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/whatsapp-image-2024-03-14-at-11-47-22-2678.jpeg)
![ÖĞRENCİLERİMİZ ILGAZ'DA](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/ilgaz/5-1552.jpeg)