BÜYÜK USTALARA SAYGI ŞİİR OKUMA YARIŞMASI
Anasayfa> Haberler> BÜYÜK USTALARA SAYGI ŞİİR OKUMA YARIŞMASI
Etkinlik Takvimine Dön

Özel  Mavigün Anadolu ve Fen Lisesinin her yıl düzenlediği ‘Büyük Ustalara Saygı’ adlı ezbere şiir okuma yarışması büyük heyecana sahne oldu. Bu yıl Üstat Necip Fazıl Kısakürek’ in şiirleri konulu yarışmamızda  öğrencilerimiz uzun bir hazırlık sürecinin ardından hünerlerini  jüri önünde sergilediler.Yarışmada üçüncülüğü AL 10-B sınıfından Oğuzhan  Kızılkale, ikinciliği AL 9-B sınıfından Elif Şura Gündoğdu, birinciliği ise AL 10-B sınıfından Sümeyye  Cürgül kazandı.Öğrencilerimiz ödüllerini  Genel  Müdürümüz  Şahin Karataş’ın elinden aldılar.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
ÖĞRENCİLERİMİZ ANTALYA'DA

ÖĞRENCİLERİMİZ ANTALYA'DA

Mavigün Koleji öğrencileri bu yıl gezi kulübünce düzenlenen Antalya gezisinde ülkemizin turizmi ve coğrafyasıyla ünlü önemli bir bölgesini gezdi. Tarihle coğrafyanın iç içe olduğu bölgede öğrencilerim...
Devamı Oku
12. SINIFLARIMIZ İÇİN MOTİVASYON GÜNÜ

12. SINIFLARIMIZ İÇİN MOTİVASYON GÜNÜ

Her yıl 12. Sınıflara geleneksel olarak düzenlediğimiz motivasyon gününde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederiz.
Devamı Oku
ÇANAKKALE ZAFERİ

ÇANAKKALE ZAFERİ

18 Mart Çanakkale zaferi haftası etkinlikleri kapsamında İ.B.B orkestralar müdürlüğü Türk Halk Müziği topluluğu okulumuzda konser verdi.
Devamı Oku

YUKARI