DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/sozluk/1-2053.jpeg)
İlimiz genelinde MEB tarafından düzenlenen "Dilimizin Zenginlikleri" adlı proje kapsamında " Sözlük Özgürlüktür." sloganıyla okulumuzda edebiyat zümresi çeşitli etkinlikler düzenledi. Pano, kelime bulmaca ve bil bakalım etkinlikleri ile ögrencilerin kelime hazinesini artırma hedeflendi. Edebiyatımızın baş sözlüğü olan Divan'ı Lügati't Türk gibi çeşitli sözlükler kullanılarak farkındalık oluşturuldu.
Fotoğraflar
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/sozluk/1-6365.jpeg)
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/sozluk/3-2059.jpeg)
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/sozluk/4-9335.jpeg)
Diğer Haberler
![BRANŞ DENEMELERİMİZ BAŞLIYOR](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/whatsapp-image-2024-03-14-at-11-47-22-2678.jpeg)
![ÖĞRENCİLERİMİZ ILGAZ'DA](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/ilgaz/5-1552.jpeg)
ÖĞRENCİLERİMİZ ILGAZ'DA
Bu yıl Özel Mavigün Anadolu/Fen Lisesi olarak gezimizi zengin bitki örtüsü ve eşsiz doğal güzelliklere sahip olan Ilgaz Dagı'na düzenledik. Tatilimizin ilk iki gününde öğrencilerimiz Ilgaz Dağı'nın zi...
Devamı Oku![OKUL AÇILIŞ SEMİNERLERİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024/4-5266.jpeg)