MAVİGÜN KOLEJİ’ NDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU
Anasayfa> Haberler> MAVİGÜN KOLEJİ’ NDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mavigun Koleji işbirliği ile 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Mavigün Kültür Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleşti.

Programa Gaziosmanpaşa Kaymakamı Sn. Numan HATİPOĞLU, Belediye Başkanı Sn. Hasan Tahsin USTA, İnsanlığa Hizmet Vakfı Başkanı Sn. Prof. Dr. Hikmet ÖZDEMİR, İlçe Emniyet Müdürü Sn. Kenan Şaban SÜNGÜN, İlçe Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sn.Ömer KARAKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sn. Mehmet USTA ,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Mavigün Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sn. Şahin KARATAŞ, İlçemiz Okul Müdürleri ve çok sayıda öğrenci ile velileri katıldı.

Program Özel Mavigün Lisesi Müdürü Sn. Mehmet UZUNÇAM’ın açılış konuşmasıyla başladı. Emekli ve aday öğretmenlerimizin konuşmalarından sonra Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet USTA “İlçemizde eğitim faaliyetlerine destek veren başta kaymakamımız olmak üzere, belediye başkanımıza ve okul idarecilerine teşekkür ederim. İlçemizde görev yapan tüm öğretmenlerimizinöğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Sayın Hasan Tahsin USTA “Toplumların eğitilmesinde ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesinde öğretmenlerin rolü çok önemlidir. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum.” dedi.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı Sn. Numan HATİPOĞLU ise “Öğretmenlik mesleği dünyadaki en kutsal mesleklerden biridir. Bunun için saygıyı en fazla hakeden kişiler değerli öğretmenlerimizdir.” diyerek, ilçemizde görev yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı.

Protokol konuşmalarından sonra program, mavigün koleji öğrencilerinden oluşan koro ve öğrencilerimizin hazırladığı solo sahne performanslarıyla izleyicilere sunulan müzik ziyafeti ile devam etti.

Gaziosmanpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Folklor Ekibi, Karadeniz Yöresine ait Folklor gösterileriyle izleyicileri coşturdu.

İlçemizde çeşitli okullarda görev yapmış emekli öğretmenlerimize Hizmet Şeref Belgeleri ile çiçek taktim edilerek, aday öğretmenlerimiz meslek yeminlerini gerçekleştirdi.

Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Ali ÖZTÜRK’ün mini Halk Müziği konseriyle program sona erdi.

 

Fotoğraflar

Diğer Haberler
BÜYÜK USTALARA SAYGI ŞİİR OKUMA YARIŞMASI

BÜYÜK USTALARA SAYGI ŞİİR OKUMA YARIŞMASI

Özel  Mavigün Anadolu ve Fen Lisesinin her yıl düzenlediği ‘Büyük Ustalara Saygı’ adlı ezbere şiir okuma yarışması büyük heyecana sahne oldu. Bu yıl Üstat Necip Fazıl Kısakürek’ in şiirleri konulu yar...
Devamı Oku
DEĞERLER EĞİTİMİ SEMİNERİ

DEĞERLER EĞİTİMİ SEMİNERİ

Okulumuz bünyesinde her ay düzenlediğimiz değerler eğitimi organizasyonlarında bu ay Dr. Nadir Çomak hocamızı ağırlama imkânı bulduk. Sıra dışı anlatım tarzı, etkileyici sunumu ve ileri yaşına rağmen ...
Devamı Oku
BAŞKANIMIZI SEÇTİK

BAŞKANIMIZI SEÇTİK

Okulumuzda her yıl demokrasi şöleni havasında geçen öğrenci başkanlığı ve meclisi seçimi yine adını yakışır şekilde dört aday arasında gerçekleşti. Projeleri, verdiği güven ve etkileyici konuşması ile...
Devamı Oku

YUKARI