LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMASINDA İLÇE 1.LİĞİ
Anasayfa> Haberler> LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMASINDA İLÇE 1.LİĞİ
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçemizdeki 36 Lise arasında yapılan LİSELERARASI BİLGİ YARIŞMASI’nda MAVİGÜN LİSEMİZ İLÇE BİRİNCİSİ olmuştur.

İlçemiz genelinde 04.05.2016 – 11.05.2016 tarihleri arasında 36 lisenin katılımı ile Liselerarası Bilgi Kültür Yarışması düzenlenmiştir. 3 tur üzerinden düzenlenen yarışmada okulumuz 1. turda 20 sorunun 18 ine doğru cevap vererek 4. grubun birincisi olmuştur.

Öğrencilerimiz, 2. turda da çekişmeli geçen yarışmanın ardından finale çıkmaya hak kazanmıştır.

Kazım Karabekir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin konferans salonunda yapılan Final Yarışmasında 5 okul arasında yarışmacı öğrencilerimiz en yakın rakibine 3 soru fark atıp, 20 sorunun 18 ine doğru cevap vererek İLÇE ŞAMPİYONU olmuştur. Yarışmacı öğrencilerimiz, altın ödülünü Şube Müdürümüz Ahmet İKBAL Bey’in elinden almışlardır. Yarışmada Mevlana Anadolu Lisesi 2., Vefa Poyraz Anadolu Lisesi 3. olmuştur.

 

Okulumuza İLÇE ŞAMPİYONLUĞUNU getiren öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
2018 YKS GURUR TABLOMUZ

2018 YKS GURUR TABLOMUZ

Devamı Oku
BİR KUYUDA BİZ AÇTIK

BİR KUYUDA BİZ AÇTIK

Onların mallarında isteyen ve istemeyen yoksullar için bir hak vardır (zariyat 19) ayetinin emriyle ÖZEL MAVİGÜN ANADOLU VE FEN LİSESİ yönetici, öğretmen ve öğrencilerinin – Hazreti İbrahim’in ateşini...
Devamı Oku
KİTAP TOPLAMA KAMPANYAMIZ

KİTAP TOPLAMA KAMPANYAMIZ

2017/ 2018 Eğitim-Öğretim yılında “Sosyal Sorumluluk Projesi” olarak kitap toplama kampanyası başlattık. Okulumuzun öğrencileri, ilkokul ve ortaokul düzeyinde toplam 2460 kitap ile Sultangazi Ali Ceva...
Devamı Oku

YUKARI